Weekend, heerlijk! Even weer tijd voor elkaar. Na een bewogen week met hoogte- en dieptepunten is het dubbel prettig. Samen zijn en genieten van de dingen zijn zo belangrijk zien we maar weer.
Nu voorgenieten van de weersverwachting van komende week, nazomeren! Klinkt goed, en begint deze zondag goed met een lekker zonnetje. Nog even een weekje lekker in de zomerkleren? Niet dat ik al in een dikke warme trui rond liep hoor. ;-).
Even heel cliché, maar wat is de zomer voorbij gevolgen, er leek echt geen eind aan te komen, en ineens zitten we dan halverwege september. Zou de komende herfst en winter ook zo snel gaan? We wachten af. Voor nu, nog even lekker nazomeren en samen genieten van een luie zondag. Onze honden denken er, als ik zo naar de bank kijk, hetzelfde over.
Geniet van de dag!
Joosje
Een luie ondag is om te vieren. 🙂
LikeLiked by 1 persoon
Bedoel natuurlijk zondag…
LikeLiked by 1 persoon
Had ik in de gaten 😋
LikeLiked by 1 persoon
Juist, een boek en een kop koffie maken het compleet 😁
LikeLiked by 1 persoon
Heerlijk zo’n luie zondag, ik heb er ook een gehouden vandaag!
Fijne week gewenst!
LikeLiked by 1 persoon
Heerlijk he? Ook een fijne week!
LikeLike
Wat een heerlijke foto, je zou er zó bij willen kruipen. Zo’n dagje luieren, hebben we allemaal weleens nodig, even de batterijen opladen hè?
LikeLiked by 1 persoon
Inderdaad. En met een volle(re) batterij kunnen we de week beter beginnen.
LikeLike